تهران ۴.۹۱° كمينه ۳.۷۹°  بیشینه ۴.۹۹°
۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۶
بانک یوبی‌اس

ورود بزرگترین بانک سوئیسی به حوزه صندوق های بیت‌کوین

ورود بزرگترین بانک سوئیسی به حوزه صندوق های بیت‌کوین
رویترز از ورود بزرگ‌ترین بانک سوئیس که در بیش از ۵۰ کشور جهان شعبه دارد،به حوزه بیت‌کوین خبر داد و نوشت: عرضه وجوه قابل معامله در صندوق های سرمایه گذاری بیت‌کوین در یوبی‌اس شروع شد.
کد خبر: ۷۴۲۴۸

به گزارش معاصر به نقل از رویترز، بانک یوبی‌اس، عرضه وجوه قابل معامله در صندوق های سرمایه گذاری بیت‌کوین (ETF) را به مشتریان مدیریت ثروت آغاز کرده که نشان‌دهنده ورود بزرگترین بانک سوئیس به فضای رو به رشد سرمایه‌گذاری ارز‌های دیجیتال از طریق محصولات مالی سنتی است.

براساس این گزارش، طبق اعلام سرمایه‌گذاران، دسترسی به این صندوق‌ها در برنامه معاملاتی این بانک و برنامه های چندین بانک و کارگزاری دیگر با مشکلاتی مواجه است.

این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که برخی بانک ها و شرکت‌های دیگر هنوز در حال ارزیابی مناسب بودن صندوق‌های قابل معامله در بیت‌کوین برای مشتریان هستند.

یوبی‌اس، شرکت خدمات مالی و بانکداری و بزرگ‌ترین بانک سوئیس است که ارائه‌کننده طیف وسیعی از خدمات بانکی، بانکداری اختصاصی، مدیریت سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی و بانکداری شرکتی برای شرکت‌های بزرگ و سازمان‌ها در سراسر جهان بوده و در بیش از ۵۰ کشور جهان شعبه دارد.

 
انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز