تهران ۴.۹۱° كمينه ۲.۷۹°  بیشینه ۴.۹۹°
۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۱
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران:

در توزیع سوخت زمستانی کشور هیچ کمبودی نیست

سالاری نسب گفت: خوشبختانه با وجود کاهش دمای محسوس در روزهای گذشته به مشکلی برنخوردیم و هیچ کمبودی در زمینه توزیع سوخت وجود ندارد.
کد خبر: ۷۴۳۱۹

به گزارش معاصر ، جعفر سالاری‌نسب این باره توضیح داد: افزون بر سوخت ذخیره‌سازی شده در تابستان، تنها در سه روز گذشته (۲۳، ۲۴ و ۲۵ دی ماه) با توجه به برودت هوای کشور و افزایش بارش‌ها در بسیاری از نقاط، ۸۲ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی در مناطق شمال و شمال غرب کشور شامل اردبیل، میاندوآب، آذربایجان شرقی، کردستان، ارومیه، گیلان، زنجان، همدان، کرمانشاه و چالوس به صورت ویژه توزیع شده است.

وی تأکید کرد: ذخیره‌سازی سوخت زمستانی شامل نفت سفید و نفت‌گاز، امسال نیز مانند سال‌های گذشته، با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده، از مردادماه در فروشندگی‌های روستایی سراسر کشور آغاز و تا پایان شهریورماه تکمیل شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران بیان کرد: موجودی فرآورده نفتی برخی از مناطق کشور که با کاهش دمای هوا و بارش‌های بیشتری روبه‌رو بودند، با وجود برفگیر بودن جاده‌ها و حمل‌ونقل سخت نفتکش‌ها به نحو احسن تأمین شده است.

سالاری نسب با تأکید بر کامل بودن مخازن جایگاه‌های عرضه سوخت در همه مناطق به ویژه مناطق سردسیر کشور، گفت: خوشبختانه با وجود کاهش دمای محسوس در روزهای گذشته به مشکلی برنخوردیم و هیچ کمبودی در زمینه توزیع سوخت وجود ندارد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز