تهران -۰.۰۹° كمينه -۱.۲۱°  بیشینه -۰.۰۱°
۲۹ دی ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۵

امضا تفاهم ‌نامه همکاری بین شرکت‌ ملی حفاری و هپکو اراک

شرکت‌های ملی حفاری و تولید تجهیزات سنگین - ایمن رسا (هپکو اراک) در نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت اهواز، تفاهم ‌نامه همکاری امضا کردند.
کد خبر: ۷۴۳۹۸

به گزارش خبرنگار اعزامی معاصر ، محور تفاهم‌ نامه همکاری شرکت‌های ملی حفاری ایران و هپکو، بازسازی، نوسازی و ساخت ماشین‌آلات مورد استفاده در صنعت حفاری است که به امضای حمیدرضا گلپایگانی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و علیرضا کاظمی، مدیرعامل شرکت تولید تجهیزات سنگین - ایمن رسا (هپکو اراک) رسید.

براساس این تفاهم‌نامه که مدت آن سه سال است؛ همکاری‌ها بر محور بهره‌گیری بهینه از ظرفیت‌های شرکت هپکو در تأمین نیازهای شرکت ملی حفاری ایران، تعریف و اجرای پروژه‌های صنعتی ساخت بار اول، بازسازی و ارتقای ماشین‌آلات صنعت حفاری، برگزاری متقابل بازدیدهای فنی تخصصی از امکانات و تأسیسات و برگزاری سمینارها و دوره‌های آموزش فنی و تخصصی تعریف شده است.

گلپایگانی در این آیین ماشین‌آلات مورد استفاده در عملیات حفاری را مشتمل بر هفت نوع برشمرد که این رقم برای ۷۰ دکل ملکی شرکت معادل ۵۰۰ دستگاه ماشین‌آلات خواهد بود.

وی همچنین بر استفاده از توانمندی‌های شرکت هپکو در زمینه اورهال و نوسازی ناوگان عملیاتی شرکت تأکید کرد.

در ادامه علیرضا کاظمی، مدیرعامل شرکت تولید تجهیزات سنگین - ایمن رسا (هپکو اراک) به ظرفیت‌ها، توان تخصصی بالا و تجهیزات روزآمد و مدرن هپکو اشاره و ابراز تمایل کرد تا این شرکت در سایه مساعدت و هم‌افزایی با شرکت‌های تابعه وزارت نفت در تأمین نیازهای صنعت نفت و حفاری نقش کلیدی ایفا کند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز