تهران -۱.۱۵° كمينه -۲.۲۱°  بیشینه -۱.۰۱°
۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۸
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران:

شتاب طرح‌ جمع‌آوری گازهای همراه در شرکت ملی نفت ایران

کاهش انتشار گازهای همراه از اهداف مهم شرکت ملی نفت ایران با هدف حفاظت از محیط‌زیست و خلق ثروت است که با قدرت پیش می‌رود.
کد خبر: ۷۴۴۹۵

به گزارش معاصر، نشست بررسی وضع جمع‌آوری گازهای همراه امروز (دوشنبه، دوم بهمن ۱۴۰۲) با حضور محسن خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران برگزار و آخرین وضع جمع‌آوری گازهای همراه در مناطق عملیاتی تشریح شد.

احمد رجبی، مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت به بیان تازه‌ترین برنامه‌ها و رویکردهای جمع‌آوری گازهای همراه در این شرکت پرداخت و عبدالله عذاری اهوازی، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان، علیرضا مهدی‌زاده، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران و مهدی حیدری، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران وضع جمع‌آوری گازهای همراه در مناطق عملیاتی را تشریح کردند.

در این نشست همچنین مدیران شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، مدیران شرکت‌های بهره‌دار، مدیران ان‌جی‌ال و مدیران پروژه‌ها به تشریح جزئیات طرح‌ها و مسائل پرداختند.

بر اساس این گزارش، کاهش انتشار گازهای همراه از اهداف مهم شرکت ملی نفت ایران با هدف حفاظت از محیط‌زیست و خلق ثروت است که با قدرت پیش می‌رود و نشست‌های بررسی با همین رویکرد با حضور مدیرعامل، مدیران ارشد و مدیران‌عامل شرکت‌های تابع به‌صورت مستمر برگزار می‌شود.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز