تهران ۱۸.۸۵° كمينه ۱۷.۷۹°  بیشینه ۱۸.۹۹°
۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۵

تجلیل از بانوان سوخت‌ رسان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی

در این آیین از خانم سیده‌زهرا شفوی، جایگاه‌دار گیلانی با بیش از ۳۰ سال سابقه مدیریت جایگاه سوخت دومنظوره سیدشفوی در شهرستان املش و ملیحه محمودی، بانوی راننده نفتکش شاهرودی با بیش از ۱۵ سال سابقه رانندگی حمل‌ونقل بار و فرآورده‌های نفتی قدردانی شد.
کد خبر: ۷۴۵۶۳

به گزارش معاصر،در این آیین از خانم سیده‌زهرا شفوی، جایگاه‌دار گیلانی با بیش از ۳۰ سال سابقه مدیریت جایگاه سوخت دومنظوره سیدشفوی در شهرستان املش و ملیحه محمودی، بانوی راننده نفتکش شاهرودی با بیش از ۱۵ سال سابقه رانندگی حمل‌ونقل بار و فرآورده‌های نفتی تجلیل شد.

خانم شفوی به‌عنوان یک کارآفرین ۷۶ ساله املشی تاکنون توانسته برای ۱۰۰ نفر اشتغال‌زایی و با تجربه ۳۰ ساله جایگاهداری، تأمین و توزیع روزانه ۲۰ هزار لیتر بنزین، ۲۰ هزار نفت‌گاز و ۵ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم سی‌ان‌جی را مدیریت می‌کند.

وی همچنین عضو انجمن صنفی جایگاه‌ داران استان گیلان نیز هست.

ملیحه محمودی، بانوی راننده نفتکش نیز با ۳۸ سال سن حدود ۱۰ ماه پیش با بارگیری یک محموله فرآورده از انبار نفت شهیدنصرتی منطقه شاهرود آغاز به‌کار کرده و یک بانوی خستگی‌ناپذیر است که با سه فرزند و با ۱۲ ساعت کار مداوم، توانسته در کنار فعالیت در عرصه سوخت‌رسانی (روزانه ۹ سرویس حمل فرآورده به مجاری عرضه سوخت)، به مدیریت خانه و خانواده نیز بپردازد.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به‌عنوان متولی تأمین و توزیع انواع فرآورده‌ نفتی در کشور، توزیع روزانه حدود ۲۵۰ میلیون لیتر سوخت را به‌عهده دارد. حجم زیادی از فرآورده‌های نفتی که در سطح کشور توزیع می‌شود از طریق ۱۴ هزار نفتکش جاده‌پیما حمل و در بیش از ۴ هزار و ۳۰۰ جایگاه عرضه سوخت توزیع می‌شود.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز