تهران ۲۳.۸۵° كمينه ۲۳.۷۳°  بیشینه ۲۳.۹۹°
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۱
از سوی معاون رئیس‌جمهوری انجام شد:

ارائه گزارش به مقام معظم رهبری درباره عملکرد وزارت نفت درحوزه حمایت از دانش‌بنیان‌ها

روح‌الله دهقانی فیروزآبادی با اشاره به کسب رتبه نخست وزارت نفت در اجرای برنامه «تولید بار اول اقلام راهبردی» طی دو دوره متوالی افزود: این وزارتخانه همچنین امسال موفق به کسب رتبه نخست حمایت از نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان شده است.
کد خبر: ۷۴۶۶۱

به گزارش معاصر، روح‌الله دهقانی فیروزآبادی روز گذشته (دوشنبه، نهم بهمن‌ماه) در بازدید مقام معظم رهبری از غرفه وزارت نفت در نمایشگاه توانمندی‌های تولید ایرانی در حسینیه امام خمینی(ره) ضمن ارائه گزارشی از عملکرد دولت در حوزه حمایت از دانش‌بنیان‌ها و رشد فعالیت شرکت‌های فناور و سیاستگذاری‌های انجام‌شده، در مورد فعالیت‌های وزارت نفت در این حوزه نیز توضیحاتی به مقام معظم رهبری ارائه کرد.

وی با اشاره به کسب رتبه نخست وزارت نفت در اجرای برنامه «تولید بار اول اقلام راهبردی» طی دو دوره متوالی افزود: این وزارتخانه همچنین امسال موفق به کسب رتبه نخست حمایت از نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان شده است.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری حمایت گسترده از شرکت‌های دانش‌بنیان‌ها و ورود آنها برای کمک به حل مشکلات فناورانه صنعت نفت را از بهترین نمونه‌های همکاری صنعت و دانشگاه توصیف و اظهار کرد: در مجموع با وزارت نفت برای مدت پنج سال در حجم تقریبی ۲ میلیارد دلار توافق‌نامه امضا شده است، این توافق‌نامه‌ها و قراردادها مابین وزارت نفت با شرکت‌های دانش‌بنیان در هفت گروه کالایی اتفاق افتاد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز