تهران ° كمينه °  بیشینه °
۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۴
تجدید میثاق دولت‌ با آرمان‌های امام خمینی(ره)

سید حسن خمینی: توجه‌ به معیشت مردم مهم است

سید حسن خمینی: توجه‌ به معیشت مردم مهم است
سیدحسن خمینی در مراسم تجدید میثاق دولت‌ با آرمان‌های امام خمینی(س) گفت: توجه‌ به معیشت مردم و طعام مسکین بسیار بحث مهمی است.
کد خبر: ۷۴۶۸۹

به گزارش معاصر، سیدحسن خمینی روز چهارشنبه - ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - در مراسم تجدید میثاق دولت‌ با آرمان‌های امام خمینی(س) گفت: دوستان در دولت‌ بسیار به این فرصت و  وظیفه توجه‌ داشته‌ باشند؛ امروز که‌ کار دست‌ مؤمنان است، توجه‌ به معیشت مردم و طعام مسکین بسیار بحث مهمی است.

وی گفت:  همه داستان همین است؛ ایمان و درد مردم و فقر داشتن، از کنار یک دردمند به سادگی عبور نکردن؛ این را باید به یک فرهنگ تبدیل کنیم.

وی در بخشی از سخنانش با اشاره به کشته شدن سه سرباز آمریکایی در اردن خاطرنشان کرد: وای به حال کسی که ظلم کند؛ امروز نماد ظلم در جامعه ما رژیم منحوس صهیونیستی است. واقعا ملاک انسانیت در جهان تبدیل شده به این‌که نسبت به این رژیم و این غده سرطان چگونه موضع می‌گیرند.

سیدحسن خمینی ادامه داد: سه نفر آمریکایی کشته شدند، که البته کشته شدن هیچکسی در دنیا مطلوب هیچکسی نیست، اما دنیا باید به عزا بنشیند! ۲۶ هزار نفر جلوی چشم دنیا پاره پاره شدند، بقیه سکوت می کنند و این روزگار ماست! البته دوستان واقفند هر مسئله ای که بخواهد داستان رژیم صهیونیستی را به حاشیه ببرد و یک مسئله دیگری را جانشین توجه به غزه کند یک انحراف است. هیچ چیزی در ذهن جامعه جهانی نباید بتواند جای این جنایت عجیب، این نسل کشی (که ان شاء الله در دادگاه بین المللی ثابت شود) را بگیرد.

وی یادآور شد: اصل انقلاب برای تقابل با ستم رژیم ستم شاهی بوده است. حقوق را پاس نمی داشتند. نه ایمان به خدا داشتند و نه از عدالت بهره ای بردند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز