تهران ۳.۸۵° كمينه ۳.۷۳°  بیشینه ۳.۹۹°
۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۸

بهره‌برداری از اسکله شماره ۳ بندر پارسیان به مناسبت دهه فجر

این اسکله یکی از چهار اسکله فعال و یکی از ۱۹ اسکله بندر پارسیان است. هم‌اکنون ظرفیت تخلیه و بارگیری این بندر سالانه ۹ میلیون تن است که در آینده به ۴۰ میلیون تن افزایش می‌یابد.
کد خبر: ۷۴۷۴۵

به گزارش معاصر، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و برنامه‌های دومین سفر رئیس‌جمهوری دولت مردمی به استان هرمزگان که روز گذشته انجام شد، اسکله شماره ۳ بندر پارسیان با حضور علی سلاجقه معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به بهره‌برداری رسید.

این اسکله یکی از چهار اسکله فعال و یکی از ۱۹ اسکله بندر پارسیان است. هم‌اکنون ظرفیت تخلیه و بارگیری این بندر سالانه ۹ میلیون تن است که در آینده به ۴۰ میلیون تن افزایش می‌یابد.

همچنین، در حاشیه سفر دوم رئیس‌جمهوری به استان هرمزگان، عملیات اجرایی طرح کنترل سیلاب، فضای سبز و بخشی از خط فیبر نوری سایت شمالی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان نیز آغاز شد.

بهره‌برداری از ساختمان گارد و تجهیزات بندر منطقه ویژه اقتصادی پارسیان از دیگر برنامه‌های امروز بود که با حضور مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی انجام شد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز