تهران ۱۹.۹۱° كمينه ۱۶.۷۹°  بیشینه ۱۹.۹۹°
۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
دبیرکل حزب همت:

قائم به شخص نیستیم و سرلیست نداریم

قائم به شخص نیستیم و سرلیست نداریم
سیداحمد نبوی تاکید کرد: حزب همدلی مردم تحول‌خواه، قائم به شخص نیست، سرلیست ندارد و میثاق‌نامه جمعی ملاک قضاوت مردم خواهد بود.
کد خبر: ۷۴۷۹۱

به گزارش معاصر و به نقل از معاونت ارتباطات و اطلاع‌رسانی حزب همت، سیداحمد نبوی دبیرکل حزب همدلی مردم تحول خواه، (همت)، در نشستی صمیمانه با کاندیدهای مجلس شورای اسلامی کلانشهر تهران، در مورد نوع ورود به انتخابات، و نگاه حزب همت به مقوله انتخابات، خصوصاً این دوره و فارغ از جهت دهی‌ها، و نامهربانی ها از این حیث که مستقل، و پایبند به اصول تعریف شده است، سر بلند بیرون آمده است.

دبیرکل حزب همت اعلام کرد باتوجه به مشکلات فراوان پشت سرگذاشته، خردجمعی تنها راه حل پیش روی مردم است و تحول خواهی در عرصه‌های مختلف به همراه خردجمعی راهگشای کشورمان خواهدشد.

وی تاکید کرد: حزب همت، قائم به شخص نیست، سرلیست ندارد، میثاق نامه جمعی ملاک قضاوت مردم خواهد بود و از طریق وبسایت می‌توانند آن را کامل بخوانند.

در ادامه، کاندیداها با توجه به سوابق و رزومه، خود و دغدغه‌های پیش رو تبادل نظر کردند و در پایان دبیرکل حزب، تاریخی را جهت امضا جمعی میثاق نامه تعیین کرد تا بازتاب آن به مردم هم با شفافیت کامل همراه باشد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز