تهران ۱.۷۳° كمينه -۲.۲۱°  بیشینه ۱.۹۹°
۲۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵
کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا

ترافیک سنگین در جاده های شمالی؛ چالوس یکطرفه شد

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک سنگین در جاده های شمالی کشور خبر داد.
کد خبر: ۷۴۹۵۵

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا سرهنگ احمد شیرانی در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

وی از ترافیک سنگین در محور چالوس در مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه خبر داد و گفت: ترافیک در آزادراه تهران– شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده تونل های شماره 11،12 و 13 و حدفاصل تونل شماره 16 تا 18 و حدفاصل تونل البرز تا انتهای آزادراه، سنگین است.

 رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تصریح کرد: ترافیک در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده های آبعلی و مشاء ، حدفاصل پلور تا گزنک ، محدوده های شاهاندشت ، وانا و سه راهی چلاو، همچنین محور فیروزکوه مسیر(جنوب به شمال) محدوده های شهر دماوند و شهر فیروزکوه سنگین است.

 شیرانی از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – رشت محدوده یوزباشی چای و حدفاصل منجیل تا رودبار و همچنین آزادراه کرج – قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلدشت و محدوده های آبیک و محمدیه خبر داد و خاطرنشان کرد: ترافیک در آزادراه تهران – قم محدوده های عوارضی اول و قیصرآباد نیز سنگین گزارش شده است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز