تهران ۱۸.۸۵° كمينه ۱۴.۷۹°  بیشینه ۱۸.۹۹°
۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۵
لایو مینت نوشت:

چرا دختر باراک اوباما فامیلی خود را عوض کرد؟

چرا دختر باراک اوباما فامیلی خود را عوض کرد؟
«مالیا» دختر بزرگ رئیس جمهور اسبق آمریکا که قبلا «مالیا اوباما» بود، حالا «مالیا آن» شده است.
کد خبر: ۷۵۲۷۵

به گزارش معاصر و به نقل از لایو مینت، مالیا آن، یک تازه وارد به هالیوود، دختر بزرگ زوج بسیار مشهور، تصمیم گرفت نام خانوادگی خود را کنار بگذارد تا شروعی تازه به عنوان یک فیلمساز در هالیوود داشته باشد.

وی بزرگترین دختر رئیس جمهور اسبق آمریکا است. اوبامای جوان برای آخرین پروژه سینمایی خود، “قلب” نام خانوادگی خود را به نفع نام میانی خود حذف کرد. همزمان با اوج گرفتن حرفه او در هالیوود، نام مستعار مالیا در ویدئوی کانونی “ملاقات با هنرمند” موسسه ساندنس فاش شد که او را به عنوان «مالیا آن» فیلمساز معرفی کرد.

گمان می‌رود این اقدام تلاشی برای فاصله گرفتن از والدین قدرتمند اوباما است که خودشان در سال ۲۰۱۸ کار خود را در خانه با تولید “Higher Ground Productions” آغاز کردند.

مالیا اوباما در اوایل این ماه در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۲۴ در سن ۲۵ سالگی اولین حضور در فرش قرمز خود را در نقش مالیا آن انجام داد. او برای اولین نمایش “قلب” خود آنجا بود.

جالب اینجاست که والدین اوباما، خود غول‌های جدید صنعت سینما، در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۲۴ شرکت نکردند.

«مالیا آن» پروژه خود را به عنوان “داستان کوچک عجیب و غریب و تا حدودی افسانه‌ای، درباره مردی که پس از اینکه مادرش درخواستی غیرعادی در وصیت نامه‌اش به او می‌دهد” توصیف کرده است.

فیلم «قلب» توسط شرکت گیلگا به تهیه کنندگی دونالد گلاور ساخته شده است و اولین پروژه کارگردانی مالیا است.

مالیا در طول مدت حضورش در صنعت سینما، با واکنش‌های مثبتی روبرو شده است.

دونالد گلاور همچنین این فارغ التحصیل هاروارد را ستایش و خاطرنشان کرده که والدین مشهور او نقشی در نحوه ورود و فیلمسازی او نداشتند. او در مارس ۲۰۲۲ به Vanity Fair گفت: “من احساس می کنم او فقط کسی است که به زودی چیزهای بسیار خوبی خواهد داشت.”

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز