تهران ۱۶.۷۳° كمينه ۱۴.۷۹°  بیشینه ۱۶.۹۹°
۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۴
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان

حل اختلاف ۱۸ ساله شرکت فولاد هرمزگان با ورود دستگاه قضایی و جلوگیری از بیکاری هزار و ۵۰۰ کارگر

حل اختلاف ۱۸ ساله شرکت فولاد هرمزگان با ورود دستگاه قضایی و جلوگیری از بیکاری هزار و ۵۰۰ کارگر
مجتبی قهرمانی بیان کرد: در راستای تاکیدات رئیس قوه قضائیه و اجرای ماموریت‌های سند تحول قضایی دادگستری استان به موضوع اختلاف شرکت فولاد هرمزگان و شاکی خصوصی ورود کرد و تلاش نمود ضمن مدیریت موضوع از تعطیلی کارخانه و بیکاری کارگران جلوگیری نماید.
کد خبر: ۷۵۵۶۵

به گزارش معاصر، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان افزود: با شکایت شاکی خصوصی و صدور حکم دادگاه، شرکت فولاد هرمزگان در سال ۱۳۸۳ محکوم به خلع ید ۳ دانگ از ۶ دانگ یکی از اراضی تحت تملک این شرکت شد و حکم صادره نیز قطعیت پیدا کرد.

قهرمانی گفت: با ارجاع پرونده به معاونت حقوقی رای صادره قطعی و تقاضای اعاده دادرسی در مرجع مربوطه رد شد.

وی ادامه داد: پس از رد درخواست اعاده دادرسی، به دلیل حساسیت موضوع و اشتغال هزار و ۵۰۰ نفر در شرکت فولاد هرمزگان و جلوگیری از تعطیلی کارخانه، به دادستان مرکز استان ماموریت داده شد تا موضوع صلح و سازش بین طرفین پرونده را در دستور کار قرار دهد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان بیان کرد: در همین زمینه جلسه‌ای با حضور طرفین، وکلا و نمایندگان حقوقی پرونده برگزار و مقرر شد شرکت فولاد هرمزگان مبلغ چهارصد و پنجاه میلیارد ریال را به عنوان بهای زمین اختلافی پرداخت کند و شاکی پرونده نیز رضایت خود را مبنی بر مختومه شدن پرونده اعلام کرد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز