تهران ۱۶.۷۳° كمينه ۱۶.۵۱°  بیشینه ۱۶.۹۹°
۰۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۱
به دلیل ابتلا به بیماری سرطان

فرامرز اصلانی، خواننده سرشناس ایرانی درگذشت

فرامرز اصلانی، خواننده سرشناس ایرانی درگذشت
فرامرز اصلانی، خواننده ایرانی به دلیل ابتلا به بیماری سرطان در ۶۹ سالگی درگذشت.
کد خبر: ۷۵۶۹۶

به گزارش معاصر، فرامرز اصلانی، خواننده ایرانی به دلیل ابتلا به بیماری سرطان و پس از یک مدت تحمل این بیماری، سرانجام در سن ۶۹ سالگی در مریلند درگذشت.

مرجان اصلانی، همسر این خواننده سرشناس موسیقی پاپ در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: «در شامگاه روز اول فروردین ۱۴۰۳، سرطانی جانسوز فرامرز اصلانی، شاعر، خواننده، آهنگساز، روزنامه‌نگار و یک انسان خوب را همراه با نسیم بهاری با بدرودی همیشگی با خود برد، در‌حالیکه دستانش در دستان عزیزانش بود.»

چند هفته پیش فرامرز اصلانی خبر از ابتلایش به سرطان داده بود و اعلام کرد که قصد دارد باقیمانده سال ۱۴۰۲ را به درمان و مراقبت از روحیه‌اش اختصاص دهد.

آقای اصلانی در پستی اینستاگرامی به زبان فارسی و انگلیسی نوشته بود: «همانند یک مسافر در این راه پیچیده، من نیز سایه سرطان را لمس کردم؛ بنابراین اعلام می‌کنم که قصد دارم باقیمانده این سال را به درمان و مراقبت از روحیه‌ام اختصاص دهم.

با هر سپیده‌دم، قلب من شجاعت بیشتری پیدا می‌کند و جان را با اندیشه و انرژی بیشتری برمی‌انگیزد تا گامی در مسیر بهبودی بردارم.»

اصلانی با سبک منحصر به فرد خود و آلبوم‌های به‌یادماندنی همچون «به یاد حافظ»، «دل‌مشغولی‌ها» و «روز‌های ترانه و اندوه»، جایگاهی ویژه در موسیقی پاپ ایران دارد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز