تهران ۱۳.۸۵° كمينه ۱۳.۷۳°  بیشینه ۱۳.۹۹°
۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۵:۰۹
رییس اداره راهداری

ریزش سنگ در جاده هراز / ترافیک به سمت تهران پرحجم شد

ریزش سنگ در جاده هراز /  ترافیک به سمت تهران پرحجم شد
رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای هراز گفت، ریزش سنگ‌های معلق از کوه به سمت جاده هراز درروز سه شنبه ۷ فروردین خوشبختانه تلفات جانی و مصدومیت برای مسافران عبوری نداشته است.
کد خبر: ۷۵۷۵۸

به گزارش معاصر، کوروش روشن در این رابطه افزود: ریزش سنگ‌های نسبتا بزرگ که پس از بارندگی روزگذشته دربخش لاریجان شهرستان آمل باعث سرازیر شدن شن و ماسه کوهی به سمت حاشیه جاده و پرت شدن سنگ‌های بزرگ به سمت جاده در کیلومتر ۸۵ جاده هراز حدفاصل تونل تکاور و محدوده زیارباغ منجر شد.

وی ادامه داد: با حضور به موقع عوامل گشت راهداری هراز در محل ریزش سنگ، بلافاصله شن و ماسه و سنگ‌های کوهی از سطح جاده جمع‌آوری شد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هراز لاریجان ادامه داد: به طور معمول پس از هر بارندگی و هدایت آب از کوه به سمت پایین دست، باعث شست وشوی شن و ماسه و رها شدن سنگ به سمت اطراف و جاده منجر می‌شود.

روشن، درعین حال از رانندگان عبوری از جاده کوهستانی هراز درخواست کرد با سرعت مطمئنه در طول مسیر این جاده حرکت کنند تا در صورت وقوع حوادث پیش‌بینی نشده امکان واکنش وجود داشته باشد.
ترافیک پرحجم درمسیرتهران

وی، تردد خودروها درجاده هراز را تا ظهر سه شنبه ۷ فروردین پرحجم اعلام کرد و به ایسنا گفت، حجم بیشتر ترافیک خودرویی در مسیر آمل به تهران است.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هراز از رانندگان و مسافران نوروزی که از جاده هراز تردد می‌کنند، درخواست کرد، از شتابزدگی در رانندگی و سرعت زیاد خودرویی و با عوامل راهداری وحمل ونقل جاده ای نیز در صورت اعلام هشدارها همکاری‌های لازم را داشته باشند.

بیش از ۱۰۵ کیلومتر از مسیرجاده هراز از آمل تا آُستان مقدس امامزاده هاشم (ع) و به سمت تهران درحوزه استحفاظی مازندران واقع شده است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز