تهران ۳۰.۶۷° كمينه ۳۰.۴°  بیشینه ۳۱.۷۹°
۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۳
«لارا روزن» خبرنگار ارشد آمریکایی

ادعای یک رسانه آمریکایی درباره زمانی احتمالی حمله تهران

ادعای یک رسانه آمریکایی درباره زمانی احتمالی حمله تهران
«لارا روزن» خبرنگار ارشد آمریکایی نشریه دیپلماتیک نوشت: آمریکا ارزیابی می‌کند که واکنش ایران به حمله اول آوریل اسرائیل که منجر به کشته شدن هفت مقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تأسیسات دیپلماتیک ایران در دمشق، سوریه شد،
کد خبر: ۷۵۹۷۳

به گزارش معاصر به نقل از ایرنا، یک رسانه آمریکایی درباره واکنش ایران به حمله اسرائیل به کنسولگری تهران در دمشق سوریه گفت که واشنگتن ارزیابی می کند  واکنش تهران از اکنون تا هفته آینده رخ می دهد و خواستار خویشتنداری طرفین شده است.

«لارا روزن» خبرنگار ارشد آمریکایی نشریه دیپلماتیک روز پنجشنبه به وقت محلی نوشت: آمریکا ارزیابی می‌کند که واکنش ایران به حمله اول آوریل اسرائیل که منجر به کشته شدن هفت مقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تأسیسات دیپلماتیک ایران در دمشق، سوریه شد، احتمالاً در هر زمانی از هم‌اکنون تا هفته آینده رخ می‌دهد.

این خبرنگار آمریکایی افزود: آمریکا با چندین کشوری که با ایران رابطه دارند گفت‌وگو کرده و از آنها خواسته پیامی مبنی بر خویشتن‌داری به ایران بفرستند، و همچنین از اسرائیلی‌ها خواسته واکنش بیش از حد از خود نشان ندهند.

نمایندگی ایران در سازمان ملل، در پاسخ به این سوال که آیا دولت آمریکا از طریق این نمایندگی چنین پیامی مبنی بر خویشتن داری ارسال کرده است یا خیر، پاسخ داد: از دولت آمریکا این سوال را بپرسید.

یک منبع آمریکایی اشاره کرد که او از ارتباطات مستقیم آمریکا و ایران در این مورد “آگاهی ندارد”، در حالی که سخنگوی نمایندگی آمریکا در سازمان ملل به این سوال پاسخ نداد.

انتهای پیام
منبع: ایرنا
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز