تهران ۳۱.۷۳° كمينه ۳۱.۵۱°  بیشینه ۳۲.۷۹°
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۵
رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران

خبر خوش برای روزنامه نگاران/«خانه روزنامه‌نگاران» افتتاح می شود

خبر خوش برای روزنامه نگاران/«خانه روزنامه‌نگاران» افتتاح می شود
رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران درباره راه‌اندازی خانه روزنامه‌نگاران اظهار کرد: یکی از برنامه‌های شهرداری تهران در دوره مدیریت جدید در حوزه ارتباطات، تأسیس خانه روزنامه‌نگاران بود.
کد خبر: ۷۶۱۱۹

به گزارش معاصر، رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران درباره راه‌اندازی خانه روزنامه‌نگاران اظهار کرد: یکی از برنامه‌های شهرداری تهران در دوره مدیریت جدید در حوزه ارتباطات، تأسیس خانه روزنامه‌نگاران بود.

عبدالمطهر محمدخانی با بیان اینکه با همراهی و موافقت اعضای شورای شهر تهران در قانون بودجه سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ این مهم در بودجه در نظر گرفته شد و در بودجه سال جاری نیز تأسیس خانه روزنامه‌نگاران جزو تکالیف قانونی مرکز ارتباطات شهرداری تهران گذاشته شد، گفت: با همراهی و کمک شهردار منطقه ۷ تهران یکی از خانه‌های نسبتا تاریخی منطقه در سه راه طالقانی برای این‌ خانه اختصاص داده شد.

وی بیان کرد: باز طراحی مفهومی این خانه انجام شده و قرار بود ۲۰ فروردین‌ماه سال جاری افتتاح شود؛ اما تصمیم گرفتیم که فاز توسعه‌ای این خانه که قرار بود بعد از افتتاح تکمیل شود را قبل از افتتاح نهایی کنیم تا مجموعه کامل‌تر و بزرگتری در اختیار روزنامه‌نگاران قرار گیرد که براساس برنامه ریزی‌های انجام شده خانه روزنامه‌نگاران در خرداد ماه امسال افتتاح خواهد شد.

رئیس مرکز ارتباطات شهرداری در مورد جزئیات فعالیت این خانه تصریح کرد: تلاش می‌کنیم که خانه روزنامه‌نگاران محور فعالیت‌های روزنامه‌نگاران قرار گیرد و همچنین فضایی برای دورهمی، برگزاری رویدادها و نشست‌ها، مراسمات و فعالیت خبرنگاران آزاد خواهد بود و در نظر داریم فضاهایی برای گفت‌وگو و مصاحبه ایجاد کنیم تا خبرنگاران و روزنامه‌نگاران بتوانند به فعالیت خود بپردازند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز