تهران ۳۲.۷۹° كمينه ۳۲.۶۲°  بیشینه ۳۳.۷۹°
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۹
پژوهشگر نام‌آشنای هنرهای تجسمی

نمایشگاه آثار بهنام کامرانی در گالری آرتیبیشن

نمایشگاه آثار بهنام کامرانی در گالری آرتیبیشن
نمایشگاه آثار بهنام کامرانی با عنوان «امروزِ دیروز» از روز جمعه، تاریخ 7 اردیبهشت ماه در گالری آرتیبیشن به نمایش درمی‌آید.
کد خبر: ۷۶۲۹۰

به گزارش معاصر، «امروزِ دیروز» ‌ نام مجموعه‌ی اخیر از بهنام کامرانی با نگاه به بازنمایی و عدم بازنمایی در هنر معاصر است.

او میان مدیوم عکس و نقاشی فاصله‌گذاری کرده است. آثار کامرانی در این مجموعه بر پایه‌ی عکس‌های قدیمی اما در مسیر و با نتیجه‌ای معاصر خلق شده و در کنار چیدمان و ویدئو به نمایش درمی‌آید.

بهنام کامرانی، هنرمند و پژوهشگر نام‌آشنای هنرهای تجسمی در بخشی از بیانیه‌ی این مجموعه نوشته: «پرسش از نقاشی یا عکاسی؟ پرسش از بازنمایی، از تاریخ، از چهارچوب‌های حاشیه و حاشیه‌بندی . مجموعه‌ی ((امروزِ دیروز)) برای من فراتر از نقاشی یا از آن خودسازی عکس‌های خانوادگی است . سنجیدن ظرفیت‌های نقاشی  و تعمق در امکانات پیش کشیدن  تصاویر است.

بازگشت به دیدنِ دیده شده‌هاست در آلبوم‌هایی از خانواده و دیگران: قدرت پدر در اوج جوانی، زیبایی زنی ناشناس بر چمن‌ها یا میزی چیده شده در حیاط به وقت تابستان و لباس‌ها و ژست‌ها در مکان‌ها».

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند هر روز تا تاریخ سه‌شنبه، 18 اردیبهشت از ساعت 11:00 تا 20:00 و روزهای جمعه از ساعت 16:00 تا 20:00 در گالری آرتیبیشن حضور یابند.

نشانی گالری آرتیبیشن: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پل پارک‌وی، رو به روی بانک صنعت و معدن، پلاک 2798، مجموعه‌ی آرتهال

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز