تهران ۲۱.۷۳° كمينه ۱۹.۷۹°  بیشینه ۲۱.۹۹°
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۱
در نشست سیاست‌های اقتصادی و ارزی؛

مخبر: دولت از پیشنهادات سازنده برای بهبود امور استقبال می‌کند

مخبر: دولت از پیشنهادات سازنده برای بهبود امور استقبال می‌کند
معاون اول رئیس‌جمهور در دیدار اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: وجود دیدگاههای متفاوت و تضارب آراء درباره مدیریت اقتصادی و سیاستهای ارزی طبیعی است.
کد خبر: ۷۶۴۸۶

به گزارش معاصر، معاون اول رئیس‌جمهور در دیدار اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: وجود دیدگاههای متفاوت و تضارب آراء درباره مدیریت اقتصادی و سیاستهای ارزی طبیعی است و در این باره دولت از هر پیشنهاد اجرایی، کارشناسی و سازنده‌ای برای بهبود امور استقبال می‌کند.

اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جلسه با محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور سیاست‌های اقتصادی و ارزی و راهکارهای پیشنهادی برای ارتقای ارزش پول ملی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مخبر در این جلسه با تأکید بر اهمیت پیشنهادات کارشناسی در راستای حل مسائل اقتصادی و پیشرفت کشور، تصریح کرد: وجود دیدگاههای متفاوت و تضارب آراء برای مدیریت اقتصادی و سیاستهای ارزی کشور امری طبیعی است و در این خصوص دولت از هر پیشنهاد اجرایی، کارشناسی و سازنده‌ای از سوی مجلس برای بهبود امور استقبال می‌کند.

در این جلسه رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس نیز ضمن قدردانی از برگزاری این جلسه و همراهی دولت با نمایندگان مجلس، گزارشی از بررسی های کمیسیون اقتصادی درخصوص سیاست‌های اقتصادی و ارزی کشور ارائه داده و در ادامه اعضای کمیسیون به ارائه نظرات و پیشنهادات خود برای ارتقای موضوعات ارزی کشور و حمایت از تولید پرداختند.

همچنین در این جلسه که سید محمد حسینی معاون امور مجلس رئیس‌جمهور نیز حضور داشت، رئیس کل بانک مرکزی گزارشی از شاخص‌های اقتصاد کلان کشور و عملکرد این نهاد اقتصادی برای مدیریت موثر در بازار ارز و حفظ ارزش پول ملی پرداخت.

براساس این گزارش، در پایان این جلسه مقرر شد پیشنهادات ارائه شده در خصوص سیاست‌های ارزی متناسب با اقتضائات اجرایی مورد توجه مسئولان دستگاه‌های ذیربط قرار گیرد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز