تهران ۳۰.۶۷° كمينه ۳۰.۴°  بیشینه ۳۱.۷۹°
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۲
انتخاب قوی؛ ایران قوی

رئیسی: مجلس قوی می‌تواند ریل گذاری قوی برای کشور داشته باشد

رئیسی: مجلس قوی می‌تواند ریل گذاری قوی برای کشور داشته باشد
رئیس جمهور با بیان اینکه مجلس قوی در کنار دولت قوی می تواند ایران قوی را رقم زند، گفت: امیدوارم با رای مردم، مجلس قوی شکل گیرد؛ مجلس قوی می تواند قوانین مورد نیاز کشور را تصویب کرده و ریل گذاری قوی برای کشور داشته باشد.
کد خبر: ۷۶۵۲۷

به گزارش معاصر، سیدابراهیم رییسی بعد از شرکت در دور دوم انتخابات مجلس با تبریک ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر گفت: از خداوند می خواهم در دهه کرامت که مزین به نام مبارک علی بن موسی الرضا (ع) و خواهرشان حضرت معصومه(س) است، برکات را بر این کشور و نظام مقدس و امت اسلامی نازل کند.

وی گفت که از مجریان برگزاری انتخابات قدردانی می کنم که در حال برگزاری انتخاباتی امن، سالم، رقابتی و مشارکتی هستند، همان طور که رهبری فرمودند.

رییس جمهور تاکید کرد: این از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است که نظام و شکل گیری تمامی نهادها در این کشور براساس رای و اراده مردم است؛ دیگران تنها قیافه دموکراسی گرفته و حرف از رای مردم می زنند، اما نظام جمهوری اسلامی ایران به آن عمل می کند.

رئیسی اضافه کرد: ما دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات شرکت کردیم و انتخابات جریان دارد که از افتخارات نظام است؛ دلیل حقد و کینه دشمنان به نظام این است که نظام مبتنی بر رای و اراده مردم است.

وی با ابراز امیدواری از اینکه با رای مردم، مجلس در زمان مقرر تشکیل شده و مجلس قوی شکل گیرد، گفت: مجلس قوی می تواند قوانین مورد نیاز کشور را تصویب کرده و ریل گذاری قوی برای کشور داشته باشد؛ مجلس قوی در کنار دولت قوی می تواند ایران قوی را رقم زند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز