تهران ۳۲.۷۹° كمينه ۳۲.۶۲°  بیشینه ۳۲.۹۹°
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۷
قیمت گوشت بوقلمون کشتار

قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ امروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ امروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
امروز قیمت دام زنده در بازار بالا رفت، هر کیلو مرغ کشتار در بازار افزایش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 80,113 تومان خرید و فروش شد.
کد خبر: ۷۶۶۱۳

به گزارش معاصر، بازار گوشت و دام تهران امروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳، شاهد افزایش قیمت گوشت مرغ کشتار و دام در جریان معاملات نسبت به روز پیش است.

 

قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ امروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳/قیمت گوشت بوقلمون کشتار

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار افزایش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و ۸۰,۱۱۳ تومان خرید و فروش شد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد افت قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار ۵۶,۹۱۷ تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم در بازار امروز ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرد، ۳۳۰ هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش افزایش قیمت را تجربه کرد و کیلویی ۹۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با افزایش قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و ۶۴۰ هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار صعود را در پیش گرفت و کیلویی ۳۳۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار ۳۵۱ هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته ثبات را تجربه کرده است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز