تهران ۳۴.۹۱° كمينه ۳۴.۸۴°  بیشینه ۳۶.۷۹°
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۲
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

دستور سرلشکر باقری برای امدادرسانی و تفحص بالگرد رئیس‌جمهور

دستور سرلشکر باقری برای امدادرسانی و تفحص بالگرد رئیس‌جمهور
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پی سانحه بالگرد رئیس جمهور اعلام کرد: از همه امکانات، تجهیزات و ظرفیت‌های ارتش، سپاه و فرماندهی انتظامی برای امدادرسانی و تفحص (سانحه بالگرد رئیس‌جمهور و همراهان) استفاده شود.
کد خبر: ۷۶۷۳۲

به گزارش معاصر، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پی سانحه بالگرد رئیس جمهور اعلام کرد: از همه امکانات، تجهیزات و ظرفیت‌های ارتش، سپاه و فرماندهی انتظامی برای امدادرسانی و تفحص (سانحه بالگرد رئیس‌جمهور و همراهان) استفاده شود.

نیروهای مسلح، ارتش، سپاه و فرماندهی انتظامی از همان ساعات اولیه در منطقه حضور یافته‌اند.

وزیر کشور نیز اعلام کرده بود: امروز افتتاح سد قیز قلعه‌سی با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد و بعد از آن، رئیس‌جمهور با همراهان در مسیر برگشت با چند بالگرد بودند که یکی از بالگردها بر اثر بدی هوا و وضعیتی که در منطقه بوده، مجبور به فرود سخت می‌شود.

وی افزود: گروه‌های امدادی به منطقه اعزام شدند ولی با توجه به مه‌آلود بودن و نامناسب بودن منطقه، ممکن است زمان ببرد تا به بالگرد برسند.

وحیدی گفت: با همراهان رئیس‌جمهور ارتباط داشته‌ایم ولی چون منطقه پیچیده است، مقداری ارتباطات سخت است و منتظریم گروه‌های امدادی به منطقه حادثه و نشست بالگرد برسند و به ما اطلاعات بدهند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز