تهران ۲۳.۹۹° كمينه ۲۲.۷۹°  بیشینه ۲۳.۹۹°
۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۱
رئیس مجلس شورای اسلامی

قالیباف: مجلس یازدهم برای حل مسائل مردم همه توان خود را به کار گرفت

قالیباف: مجلس یازدهم برای حل مسائل مردم همه توان خود را به کار گرفت
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مجلس یازدهم برای حل مسائل مردم و پیشبرد اهداف انقلاب همه ظرفیت خود را به کار گرفت.
کد خبر: ۷۶۷۹۵

به گزارش معاصر، محمدباقر قالیباف در پایان آخرین جلسه علنی مجلس یازدهم و در نطق پایانی خود بیان کرد: مجلس یازدهم در تلاش برای پیگیری مسائل مردم و پیشبرد اهداف انقلاب همه توان و ظرفیت خود را به کار گرفت و در حدود شرح وظایف و اختیارات قانونی تلاش کرد تا بتواند از همه ظرفیت‌ها برای پیشبرد امور استفاده کند.

در بیانیه پایانی که از سوی دوستان قرائت شد عملکرد کلی مجلس مورد اشاره قرار گرفت. در این مجال اندک بنده یک نکته می‌گویم و آن هم این است که مجلس تلاش کرد تا زیرساخت‌های کل کشور برای تحول در اقتصاد و به ثبات رسیدن آن به کار گرفته شود و خوشبختانه در این بعد نیز موفق شد و همین افتخار برای مجلس یازدهم بس است.

قالیباف در ادامه اظهار کرد: مجلس یازدهم تصویب قوانین راهبردی و برنامه هفتم پیشرفت کل کشور، زیرساخت قانونی برای تحول در اقتصاد کشور و رسیدن به ثبات ایجاد شده است و برای ما همین مدال افتخار بس که با وجود برخی نقاط ضعف، برآیند کلی عملکرد مجلس یازدهم، مرضی و مقبول رهبر حکیم انقلاب گشته است.

وی در ادامه اظهار کرد: از همه همکاران عزیز خود تشکر می‌کنم که در این چهار سال به بنده حقیر اعتماد کردند و بنده را به عنوان خادم خود به عنوان رئیس مجلس انتخاب کردند. بنده نیز تلاش کردم مطابق قانون آئین‌نامه و اختیاراتی که قانون به من داده بود دنبال کنم. کارکرد مجلس یازدهم نتیجه عملکرد و تصمیم گیری 290 نماینده است که رهبر انقلاب آنها را پر تحرک و سالم و ساده زیست نامیده است.

بنده در دستاوردهایی که این مجلس داشت نقش کوچکی داشتم و تلاش کردم در چهارچوب قانون اساسی مسائل را دنبال کنم. تلاش ما بر این بود تا جایگاه مجلس را در حکمرانی کشور ارتقاء دهیم. حتما نقاط ضعفی داشته‌ایم و از همه مردم عزیز طلب حلالیت می‌کنم. به خصوص از همکارانی که ممکن است ضرورت‌های اداره مجلس ناخودآگاه سبب شده باشد تا حقی از این عزیزان ضایع شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: از کلیه کارکنان مجلس در بخش‌های مختلف اداری پشتیبانی، حراست و حفاظت قدردانی می‌کنم و قطعا به خاطر زحمات این عزیزان بود که مجلس و نمایندگان توانستند به این دستاوردها برسند. بی تردید نهادهای وابسته به مجلس مانند مرکز پژوهش‌ها، دیوان محاسبات، مرکز تحقیقات اسلامی قم و کتابخانه مجلس در پیشبرد امورات و دستاوردهای این مجلس نقش داشته‌اند.

انتهای پیام
منبع: ایسنا
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز