تهران ۳۳.۸۵° كمينه ۳۳.۷۳°  بیشینه ۳۶.۷۹°
۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۰
هشدار سقوط سنگ در کندوان

احتمال طغیان رودخانه در حاشیه این محور محتمل بوده

احتمال طغیان رودخانه در حاشیه این محور محتمل بوده
رییس پلیس راه کندوان گفت: احتمال ریزش و سقوط سنگ از ارتفاعات این محور پر تردد کشور به علت آغاز بارندگی از عصر امروز وجود دارد و رانندگان خودروهای سواری از توقف در حاشیه راه ها اجتناب کنند.
کد خبر: ۷۶۸۴۶

به گزارش معاصر، سازمان هواشناسی از تشدید فعالیت سامانه بارشی از بعدازظهر امروز شنبه تا پایان روز یکشنبه در مازندران خبر داد و اعلام‌ کرد: احتمال جاری شدن روان‌آب و بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌ها وجود دارد و ریزش و سقوط سنگ از ارتفاعات به ویژه در جاده کندوان محتمل است.

سرگرد محمد احمدی روز شنبه در گفت و گو خاطر نشان کرد: با توجه به گزارش هواشناسی مبنی بر بارندگی شدید، احتمال طغیان رودخانه در حاشیه این محور محتمل بود که ضروری است کاربران جاده ای از توقف در حاشیه جاده و رودخانه مسیر پرهیز کنند.

وی خاطرنشان کرد : هم اکنون ترافیک در جنوب به شمال و شمال به جنوب این محور عادی و روان بوده و مشکلی خاصی تاکنون گزارش نشده است.

رییس پلیس راه کندوان، سقوط سنگ از ارتفاعات را از جمله چالش فراروی این محور برشمرد و بر ضرورت رفع این مشکل از سوی نهادهای مربوط تاکید کرد.

روزانه حدود ۳۰ هزار خودرو در محور کندوان تردد می کنند.

محور کرج – چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود ۸۰ کیلومتر مربوط کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

برابر آمار، سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد دارند که ۱۱ درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از آن جاده اصلی و بقیه محور روستایی است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز