تهران ۲۳.۹۹° كمينه ۲۲.۷۹°  بیشینه ۲۳.۹۹°
۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۳:۰۷
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت

صدر و ظفرقندی، نامزدهای پیشنهادی حزب اتحاد به جبهه اصلاحات

صدر و ظفرقندی، نامزدهای پیشنهادی حزب اتحاد به جبهه اصلاحات
علی شکوری راد گفت: ما نامزد اختصاصی نداریم، اما پیشنهادهای خود را به جبهه اصلاحات اعلام می‌کنیم و این افراد در کنار نامزدهای پیشنهادی سایر احزاب مورد بررسی قرار می‌گیرند و‌ نهایتا از بین آنها نامزد جبهه اصلاحات انتخاب خواهد شد
کد خبر: ۷۶۹۳۴

به گزارش معاصر، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت و نماینده این حزب در جبهه اصلاحات، «سید محمد صدر» و «محمدرضا ظفرقندی را دو نامزد پیشنهادی این حزببه جبهه اصلاحات برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ معرفی کرد.

 

علی شکوری راد  در پاسخ به سوالی در مورد رویکرد این حزب نسبت به انتخابات ریاست جمهوری که به‌طور ناگهانی پیش روی احزاب قرار گرفته است، گفت: این انتخابات زودرس برای ما غیر منتظره بود. با این حال ظرف ده روز گذشته با برگزاری جلسات مشترک و متعدد دفتر سیاسی و شورای مرکزی به تحلیل شرایط پرداختیم و به این نتیجه رسیدیم که با توجه به اهمیت نقش دولت، علی‌رغم تضعیف آن، در سرنوشت مردم و نیز نگاه نگران بسیاری از مردم نسبت به اینکه چه کسی عهده‌دار دولت خواهد شد و با وجود انسداد‌ها؛ با رویکرد مشارکت جویانه وارد شویم و اگر توانستیم نامزد مطلوب خودمان را وارد رقابت انتخابات کنیم، از مردم نیز دعوت کنیم تا با حضور در پای صندوق‌های رأی دست به انتخاب اصلح برنند و نگرانی‌های خود را برطرف کرده و یا کاهش دهند.

 

شکوری راد در پاسخ به این سوال که آیا حزب اتحاد نامزدی برای انتخابات معرفی خواهد کرد؟ گفت: حزب اتحاد عضو جبهه اصلاحات است و در چارچوب آن عمل خواهد کرد. ما نامزد اختصاصی نداریم، اما پیشنهادات خود را به جبهه اصلاحات اعلام می‌کنیم و این افراد در کنار نامزدهای پیشنهادی سایر احزاب مورد بررسی قرار می‌گیرند و‌ نهایتا از بین آنها نامزد جبهه اصلاحات انتخاب خواهد شد.

 

نماینده حزب اتحاد در جبهه اصلاحات در ادامه سخنان خود افزود: نهایتا در شورای مرکزی حزب اتحاد در مورد معرفی دو نفر به جبهه اصلاحات توافق صورت گرفت که عبارتند از دکتر محمد صدر و دکتر محمدرضا ظفرقندی.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز