تهران ۳۴.۹۱° كمينه ۳۴.۸۴°  بیشینه ۳۶.۷۹°
۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۴
چهاردهمین دوره ریاست جمهوری

مصطفی پورمحمدی داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری شد

مصطفی پورمحمدی داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری شد
وزیر کشور دولت نهم برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد.
کد خبر: ۷۷۰۴۰

به گزارش معاصر، مصطفی پورمحمدی دبیر عالی مجمع روحانیت مبارز و وزیر کشور دولت نهم بعد از ظهر دوشنبه - ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - با حضور در ستاد انتخابات کشور برای کاندیداتوری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

 

پورمحمدی: «دولت قرار» را تشکیل می‌دهم

داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری گفت: نام دولت خود را «دولت قرار» و اولویت‌های آن را عدالت، ثروت و قدرت در نظر گرفتن و قرار من با مردم تحقق این سه اولویت کلیدی است.

 

به گزارش معاصر، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی پس از ثبت‌نام برای داوطلبی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: جوانی و میانسالی خود را در مسئولیت‌های سخت، اثرگذار و پرچالشی گذرانده‌ام. ما سرشار از آرزوهای بالابلند بودیم، اما امروز در جایی که می خواستیم نیستیم.

 

وی افزود: بی‌گمان گام‌های بلندی برداشتیم و دستاوردهای انکارناپذیری داریم، اما ناکامی‌ها و کاستی‌های آزاردهنده نیز کم نبوده است.

 

داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست‌جمهوری یادآور شد: من فرازوفرودهای سیاستگذاری کشور را می‌شناسم و در ۴۵ سال گذشته با مسائل پیدا و رازهای پنهان و مشکلات خُرد و کلان داخلی و خارجی آشنا شدم.

 

پورمحمدی ادامه داد: من صرفا از دور دستی بر آتش نداشته‌ام و بی‌خبر از ظرفیت‌های این سرزمین نیستم. من به توان جوانان و زنان کشورم و نیز هوش مصنوعی باور عمیق دارم. نگرانی‌های مردم را نباید نادیده گرفت. یقین دارم می توانستیم در شرایطی بسیار بهتر از این باشیم از این جهت اندوهگین هستم.

 

وی تأکید کرد: نام دولت خود را «دولت قرار» و اولویت‌های آن را عدالت، ثروت و قدرت قرار دادم و قرار من با مردم تحقق این سه اولویت کلیدی است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز