پیام های خود را برای انتشار می توانید در قسمت "تماس با ما" ارسال کنید      
کد خبر: ۳۱۱۸۱
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸
خلق آثار ارزشمند از برج میلاد تهران، شناسایی استعدادهاي درخشان عکاسی، ایجاد بستري براي تولید آثار هنري ویژه از اهداف این جشنواره است.
اخبار معاصر - مهلت شرکت در جشنواره عکس برج میلاد که پیش از این 31 شهریورماه اعلام شده بود، تا دوم آبان ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره عکس برج میلاد، مسعود زنده‌ روح کرمانی مدیر هنری جشنواره با اعلام این خبر، درباره تمدید این مسابقه گفت: به دلیل اینکه شهر تهران در وضعیت قرمز ناشی از شیوع کرونا بود و امکان سفر به این شهر وجود نداشت و با توجه به اینکه عکاسان زیادی ابراز تمایل کرده بودند که در این جشنواره شرکت کنند و درخواست تمدید جشنواره را داشتند، مهلت ارسال اثر و شرکت در جشنواره عکس برج میلاد را تا دوم آبان ماه تمدید کردیم.

وی تاکید کرد: با احترام به همه مواردی نظیر اربعین و ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) و ممنوعیت سفر به تهران، تصمیم گرفتیم که فرصتی را تعیین کنیم تا هنرمندان عکاس فرصتی داشته باشند که به تولید اثر جدید بپردازند. 

خلق آثار ارزشمند از برج میلاد تهران، شناسایی استعدادهاي درخشان عکاسی، ایجاد بستري براي تولید آثار هنري ویژه از اهداف این جشنواره است. موضوعات «گردشگري در برج میلاد تهران»، «برج میلاد از پنجره خانه‌ها»، «برج میلاد نماد کلان شهر تهران» و «برج میلاد نماد توان مهندسی کشور»، از اهداف این جشنواره برای داوری است.

بر این اساس، قرار بود جشنواره عکس برج میلاد روز 21 مهرماه همزمان با تاسیس برج میلاد برگزار شود که طبق تغییرات جدید، گاه‌شمار جشنواره عکس برج میلاد به شرح زیر تغییر کرد: 

پایان ارسال آثار در سایت تا ساعت ۸ صبح روز ۲ آبان ماه ۱۴۰۰

انتخاب آثار 6 تا 9 آبان ماه۱۴۰۰

اعلام اسامی پذیرفته شدگان ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰

آیین افتتاحیه و اهدای جوایز ۲۰ آبان ماه (بر اساس مقررات ستاد مبارزه با کرونا، مکان و ساعت اعلام می‌شود.)

تاریخ برگزاری نمایشگاه از تاریخ 20/ 08/1400 تا 30/08/1400 می‌باشد. 


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار