کد خبر: ۳۸۵۴۱
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
سردار احمد طاهری بیان کرد: ساعت ۱۰ صبح امروز در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام قتل مسلحانه مردی میانسال داخل منزلش در یکی از محلات شهر سراوان کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه حاضر شدند.

جزئیات حادثه امروز سراوان|قاتل مسلح به هلاکت رسید

وی افزود: با حضور مأموران در صحنه جسد مردی ۵۸ ساله که بر اثر اصابت گلوله کلت کمری به سرش به قتل رسیده بوده رویت و طی تحقیقات اولیه از خانواده مقتول مشخص شد، پسر ۲۶ ساله این مرد که چند وقتی از مشکلات اعصاب و روان رنج می‌برده با شلیک کلت کمری، پدرش را که داخل اتاق در حال استراحت بوده به قتل رسانده و سریع سوار بر موتورسیکلت از منزل خارج شده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاتل مسلح پس از قتل پدر و خروج از منزل روبه روی مقر سپاه شهرستان سراوان در اقدامی جنون آمیز شروع به تیراندازی به درب دژبانی سپاه کرده و در همین حین به سمت یک دستگاه پژو پارس عبوری نیز شلیک می‌کند که متأسفانه راننده خودروی مذکور از ناحیه پهلو مجروح و به بیمارستان منتقل می‌شود.

وی افزود: نگهبان مقر سپاه پاسداران سراوان علیرغم چندین بار اخطار و تلاش برای تسلیم کردن قاتل مسلح در نهایت برای حفاظت از خود و دیگر مراجعان، در تیر اندازی متقابل، او را به هلاکت می‌رساند. همچنین فرد مجروح نیز به مرکز درمانی منتقل و تحت درمان است.

روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه نیز ظهر امروز اعلام کرد؛ فردی مسلح که قصد تعرض مسلحانه به ‏ستاد خبری اداره اطلاعات و سپاه شهرستانی سراوان را داشت که با عکس العمل به موقع نقشه وی خنثی شد. ‏

دراین درگیری فرد مسلح به هلاکت رسیده و یکی از شهروندان مجروح شد.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار