کد خبر: ۳۸۶۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
شرکت خودروسازی سایپا امروز (پنجشنبه) پیش فروش یک‌ساله و پیش فروش مشارکت در تولید ۶ محصول خود را به مدت ۲ روز آغاز کرد.

حراح سایپا آغاز شد| فرصت را از دست ندهید

در طرح پیش فروش یک ساله گروه خودروسازی سایپا ۶ محصول شامل شاهین.جی، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا.اس و وانت سایپا با موتور ام.۱۳ عرضه خواهد شد که زمان تحویل این خودروها از مردادماه سال آینده خواهد بود.


همچنین در طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، ۶ محصول یاد شده عرضه می‌شود و زمان تحویل این خودروها اسفند ۱۴۰۱ است.

متقاضیان محصولات سایپا می توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com در یکی از روش های پیش فروش یک‌ساله و پیش فروش مشارکت در تولید یا هر دو روش ثبت نام کنند.

بر این اساس ابتدا قرعه کشی روش پیش فروش یک ساله انجام می شود و در صورت انتخاب شدن در قرعه کشی مذکور، متقاضی در قرعه کشی مشارکت تولید، شرکت داده نخواهد شد.

در صورت منتخب نشدن در روش پیش فروش یکساله، متقاضیان در قرعه کشی مشارکت در تولید شرکت داده خواهند شد.

لازم به ذکر است در صورتی که متقاضیان در یکی از روش های فروش شرکت کرده باشند، فقط در قرعه کشی همان روش شرکت داده خواهند شد.

فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد. پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبان در هر دو روش پیش فروش یک ساله و مشارکت در تولید باید در مدت سه روز نسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام کنند.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار