کد خبر: ۳۸۸۴۹
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
فعالان شبکه های اجتماعی نیز ویدئوهایی را منتشر کردند که انفجار مهیب و آتش‌سوزی در ساختمانی در ابوظبی و بلند شدن دود از این ساختمان را نشان می‌دهد.

حادثه وحشتناک در امارات| امارات منفجر شد

رسانه های اماراتی از وقوع انفجار مهیب در ابوظبی، پایتخت امارات خبر دادند.شبکه الجزیره در این باره اعلام کرد، خبرنگاران برزیلی مرتبط با پوشش جام باشگاه های جهان در ابوظبی از وقوع انفجار و آتش‌سوزی در ساختمانی در مرکز شهر طی نیمه‌های شب خبر دادند.

فعالان شبکه های اجتماعی نیز ویدئوهایی را منتشر کردند که انفجار مهیب و آتش‌سوزی در ساختمانی در ابوظبی و بلند شدن دود از این ساختمان را نشان می‌دهد.خبرگزاری اماراتی “وام” با تایید این خبر اعلام کرد که تیم‌های آتش‌نشانی در محل آتش‌سوزی در خیابان حمدان ابوظبی حضور یافته و آتش را مهار کردند و این حادثه هیچ خسارات جانی در پی نداشت.

همچنین کلیپ‌های در حال پخش در اینترنت حاکی از استقرار شدید نیروهای امنیتی و تیم های آتش‌نشانی و ترافیک در یکی از خیابان‌های ابوظبی است.مقامات اماراتی هم تایید کردند که تیم‌های ذی‌ربط به‌طور مستقیم با وضعیت برخورد می‌کنند و خواستار کسب اطلاعات از منابع رسمی شدند.

از سوی دیگر سفارت آمریکا در ابوظبی به شهروندانش در این کشور درباره گزارش‌های احتمالی حمله موشکی یا پهپادی بر فراز این شهر هشدار داد.حمله پهپادی به فرودگاه ابوظبیچندی پیش نیز خبرگزاری صداوسیما به نقل از الجزیره، خبرگزاری امارات از انفجار سه تانکر نفت در منطقه الصفح در ابوظبی خبر داد.

این خبرگزاری همچنین از وقوع یک مورد آتش‌سوزی در منطقه‌ای در نزدیک فرودگاه ابوظبی خبر داد، اما افزود، این آتش‌سوزی خسارتی به دنبال نداشت.خبرگزاری امارات نیز به نقل از پلیس ابوظبی اعلام کرد، در محل وقوع انفجار بونکرهای نفت در منطقه المصفح ابوظبی، لاشه‌های کوچک پیدا شده است و به نظر می‌رسد این تکه ها متعلق به پهپاد باشد.

یورونیوز درخصوص این حادثه نوشته بود:

بنا به اعلام پلیس امارات «آتش‌سوزی محدود» در فرودگاه ابوظبی در بخشی از فرودگاه که در دست ساخت است روی داد. این در حالی است که انفجار کامیون‌های حامل سوخت در نزدیکی یکی از تاسیسات شرکت ملی نفت امارات عربی متحده رخ داده است.امارات عربی متحده از اعضای ائتلاف نظامی به رهبری عربستان سعودی در جنگ یمن است.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار