تهران ۹.۹۱° كمينه ۹.۷۹°  بیشینه ۹.۹۹°
۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰
فرمانده سپاه البرز:

هیچ مسئولی نمی‌تواند در خصوص حجاب کوتاه بیاید

هر بار که این شهدا می‌آیند به ما تذکر می‌دهند به خصوص به مسئولان و هیچ مسئولی نمی‌تواند در خصوص حجاب این واجب شرعی و سیاسی کوتاه بیاید.
کد خبر: ۶۶۶۱۸


فرمانده سپاه البرز با اشراه به اینکه امروز کسی نباید درباره قضیه حجاب کوتاه بیاید، تصریح کرد: شهدا خود را برای حفظ حجاب فدا کردند.

«سردار علیرضا حیدرنیا» فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در مراسم تشییع شهید شجاعی که با حضور باشکوه مردم کرج انجام شد، اظهار کرد: زمانی که شهید شجاعی زنده بود، همرزمانش پس از شهادت در این مسیر تشییع می‌شدند و او نیز آرزو داشت همانند دیگر همرزمانش در این مسیر تشییع شود .


فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: کسی حق ندارد در هر جایگاهی و مسئولیتی به خون این شهدا بی حرمتی کند چرا که حجاب واجب شرعی است.

حیدرنیا با بیان اینکه امروز کسی نباید در خصوص قضیه حجاب کوتاه بیاید، گفت: این شهدا همچون حضرت علی اکبر (ع) تکه تکه شدند و برای دفاع از ناموس و غایت ارضی این نظام رفتند و کسی نباید به خون آنها بی احترامی کند.

وی افزود: هر بار که این شهدا می‌آیند به ما تذکر می‌دهند به خصوص به مسئولان و هیچ مسئولی نمی‌تواند در خصوص حجاب این واجب شرعی و سیاسی کوتاه بیاید.

پیکر شهید دوران دفاع مقدس «عیسی شجاعی» پس از ۴۰ سال دوری از وطن، تفحص، شناسایی و با همکاری امور ایثارگران سپاه و متولیان امر، مراتب شناسایی پیکر مطهر به خانواده معظم شهید اطلاع‌رسانی شد.

شهید «عیسی شجاعی» از شهدای دوران دفاع مقدس متولد دوم مردادماه سال ۱۳۴۴، نوزدهم مرداد ماه سال ۱۳۶۲ در منطقه شرهانی به درجه رفیع شهادت نائل‌آمده و سال‌ها پیکر مطهرش جاویدالاثر بود.

پیکر پاک این شهید امروز پس از تشییع در شهرستان کرج برای به خاک سپاری در روز پنجشنبه هفته جاری به شهرستان طالقان اعزام شد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز