° كمينه °  بیشینه °
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۹
درخواست رئیس ستاد پزشکیان

درخواست از قوه قضائیه، ستاد انتخابات کشور، دادستان و شورای نگهبان

درخواست از قوه قضائیه، ستاد انتخابات کشور، دادستان و شورای نگهبان
رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات ریاست جمهوری در نامه‌ای به رؤسای قوه قضائیه و ستاد انتخابات کشور با انتقاد از آنچه «مداخلات آشکار و نهان برخی رسانه‌ها» علیه این نامزد انتخابات عنوان کرده است، خواستار پیگیری قضایی شد.
کد خبر: ۷۷۵۸۴

رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات ریاست جمهوری در نامه‌ای به رؤسای قوه قضائیه و ستاد انتخابات کشور و هم‌چنین دادستان و سخنگوی شورای نگهبان، با انتقاد از آنچه «مداخلات آشکار و نهان برخی رسانه‌ها» علیه این نامزد انتخابات و «تبلیغ به نفع رقیب» عنوان کرده است، خواستار پیگیری قضایی شد.

به گزارش معاصر، علی عبدالعلی‌زاده، رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری طی نامه‌ای به رؤسای قوه قضائیه و ستاد انتخابات کشور و هم‌چنین دادستان و سخنگوی شورای نگهبان، با اشاره به نام برخی رسانه‌ها و با انتقاد از آنچه «مداخلات آشکار و نهان برخی رسانه‌های علیه این نامزد انتخابات و تبلیغ به نفع رقیب» عنوان کرده است، مدعی شد که هیچ‌گونه نظارتی بر تخلفات عیان این رسانه‌ها وجود ندارد و گفت: قانون در منظر افکار عمومی در حال شرحه شرحه شدن است.

در این نامه آمده است: آنچه وظیفه دستگاه‌ها و ناظران قانونی است، بررسی و جلوگیری سریع این نوع تخلفات عیان است. بدیهی است پیگیری قضایی این تخلفات از وظایف اولیه نهادهای متولی در این خصوص است.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز