تهران ۲۹.۸۴° كمينه ۲۹.۸۴°  بیشینه ۲۹.۹۹°
۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۱:۴۸
محمدرضا عارف:

نه فرصت اشتباه داریم نه فرصت جبران

نه فرصت اشتباه داریم نه فرصت جبران
معاون اول دولت هشتم تاکید کرد: حال ماییم و انتخابات سرنوشت‌ساز پانزدهم تیرماه که تاریخ، درخصوص چگونگی رفتار انتخاباتی همه ما قضاوت خواهد کرد.
کد خبر: ۷۷۵۶۹

به گزارش گروه سیاسی معاصر، محمدرضا عارف در گفت‌وگویی با اشاره به دور اول انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، گفت: مردم عزیز ایران در اقصی نقاط کشور از شهر و روستا گرفته، با حضور مسئولانه خود در انتخابات هشتم تیرماه جاری گام مهمی در راستای حق سرنوشت خود برداشتند.

 

معاون اول دولت هشتم با بیان اینکه عده‌ای هم به دلایل مختلف نخواستند از این حق خود استفاده کنند، افزود: حال ماییم و انتخابات سرنوشت‌ساز پانزدهم تیرماه که تاریخ، در خصوص چگونگی رفتار انتخاباتی همه ما قضاوت خواهد کرد.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: به عنوان یک شهروند و کسی که در تحولات ۴۰ ساله گذشته حضور داشتم می‌دانم فرصت اشتباه نداریم و اگر اشتباه کنیم فرصت جبران نخواهیم داشت به همین دلیل از همه مردم عزیز ایران بویژه جوانان و زنان فهیم کشورم می‌خواهم روز پانزدهم تیرماه پای صندوق‌های رأی، ندای امید به اصلاح از درون را بار دیگر بر سپهر سیاسی ایران طنین افکن کنند.

 

عارف در پایان تاکید کرد: سرنوشت آینده‌ی ایران عزیز را به تنفر از گذشته، گره نزنیم. از گذشته بیاموزیم و درد ایران را با شناخت درمان کنیم.

 

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز