کد خبر: ۳۸۰۷۷
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۴
ترویج اخلاق، منش و ولایت مداری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، کشور را به تعالی می‌رساند

اتحاد، انسجام و خردجمعی گره گشای مشکلات البرز است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در البرز برای حل تمامی مشکلات باید دست در دست هم دهیم و تلاش کنیم چراکه بر این باور هستم که می‌توانیم همه موضوعات را با خرد جمعی، وحدت و انسجام حل کنیم.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان که روز چهارشنبه در سالن همایش‌های آموزش و پرورش برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا بویژه شهید مقاومت حاج قاسم سلیمانی که مدال افتخار سربازی ولایت را بر سینه دارد، افزود: آموزگاران در میدان تعلیم و تربیت هستند و می‌توانند با ترویج اخلاق و منش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، آینده‌ای متعالی را برای ایران اسلامی رقم بزنند.


وی با اشاره به جایگاه والای آموزگاران در جامعه، ادامه داد: معلمان همواره با عشق، علاقه و ایمان قلبی به پرورش نسل آینده ساز جامعه پرداخته اند و این اخلاص و تلاش آن‌ها با هیچ پاداشی جبران نمی‌شود، ولی ما باید با نهایت اهتمام خود در راستای ارتقا وضعیت معیشت آن‌ها برنامه ریزی و اقدام کنیم.
عبداللهی گفت: آموزگاران را باید همیشه ایام مورد تکریم قرار دهیم و برای تحقق مطالبات و نیاز‌های آن‌ها از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.


وی ضمن تبریک مجدد بمناسبت هفته شورا‌های آموزش و پرورش، افزود: البرز در زمره محروم‌ترین استان‌های کشور در سرانه‌های آموزشی است از این رو باید نگاه ویژه ملی و استانی به این امر معطوف شود و کار و اقدام و نگاه ویژه را با کار جهادی و انقلابی رقم بزنیم تا به وضعیت مطلوب برسیم که این مهم با تلاش شبانه روزی محقق می‌شود.


استاندار البرز گفت: در البرز برای حل تمامی مشکلات باید دست در دست هم دهیم و تلاش کنیم چراکه بر این باور هستم که می‌توانیم همه موضوعات را با خرد جمعی، وحدت و انسجام حل کنیم.
وی افزود: افزایش سرانه ها، نوسازی و تجهیز و هوشمندسازی مدارس و استفاده از ظرفیت‌های استان بویژه خیرین را باید پویاتر دنبال کنیم.


عبداللهی گفت: البرز طبق بیانات مقام معظم رهبری ایران کوچک لقب گرفته است بنابراین از آموزگاران درخواست داریم که برای استفاده از فرصت همگرایی بین اقوام مختلف در استان راهکار بدهند.


وی افزود: بر این اساس می‌توانیم از این فرصت‌ها برای رشد و توسعه و پیشرفت استان استفاده کنیم.
استاندار البرز گفت: حسن خلق و تلاش‌های آقای قاسمی مدیرکل سابق آموزش و پرورش را ارج می‌نهیم و برای آقای حجرگشت بعنوان مدیرکل جدید آرزوی توفیق داریم.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار