تهران ۲۲.۷۹° كمينه ۲۲.۶۲°  بیشینه ۲۳.۷۹°
۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳

امام جمعه آبادان: اصل نظام خط قرمز مردم ایران است

شهردار جدید از جوانان انقلابی و جهادی است که باید برای رفع مشکلات به وی کمک کرد.
کد خبر: ۵۱۰۳۱

امام جمعه آبادان: اصل نظام خط قرمز مردم ایران است

به نقل از ایرنا؛ امام جمعه آبادان با بیان اینکه مردم همواره پشتیبان انقلاب هستند، گفت: دشمن باید بداند اصل نظام خط قرمز امت اسلامی ایران است.

حجت الاسلام عبدالحسین غبیشاوی در خطبه های نماز جمعه این هفته آبادان با محکوم کردن حادثه تروریستی ایذه افزود: حادثه تلخ ایذه چیزی جز تعرض به جان و مال مردم بی‌گناه از سوی مزدوران دشمنان نبود.

وی این عملیات تروریستی را فاز جدیدی از فتنه دشمن دانست و ادامه داد: این اقدام در کشوری مسلمان و دارای اقتدار رخ داده البته اینگونه فتنه‌ها قابل پیش‌بینی هستند و هرگز باعث تضعیف ایران اسلامی نخواهند شد.

خطیب جمعه آبادان گفت: دشمن برای ایجاد فتنه روی به ترورهایی همانند دهه ۶۰ آورده اما امت ایران اسلامی دست آنها را خوانده‌اند.

وی افزود: اصل نظام خط قرمز مردم ایران زمین است و برای آن کلی هزینه داده اند؛ هرچند از عملکرد برخی مسوولان منتقد هستند اما پای نظام ایستاده اند.

حجت‌الاسلام غبیشاوی اظهارداشت: زمانی آمریکا ثروت و معادن ایران را به تاراج می‌برد و در این کشور آقایی می‌کرد اما زمان سلطه تمام شده و مردم مقابل دشمن ایستاده‌اند.

وی از مردم خواست جنگ رسانه‌ای دشمن را دست کم نگیرند و اخبار موثق را از منابع داخلی پیگیری کنند.

امام جمعه آبادان بیان‌کرد: دشمن زمانی که در تبلیغات گسترده و جنگ ترکیبی شکست خورد برای ضربه زدن به نظام اقدام به ترور مردم کرد.

وی خواستار روشنکری توسط نخبگان و اهالی قلم شد و افزود: متاسفانه این ۲ قشر تاکنون نمره قبولی نگرفتند و از این پس باید با روشنگری خود اهداف دشمن را ترسیم کنند.

حجت‌الاسلام غبیشاوی در ادامه خواستار حمایت مسوولان شهری از شهردار آبادان شد و گفت: شهردار جدید از جوانان انقلابی و جهادی است که باید برای رفع مشکلات به وی کمک کرد.

وی با بیان اینکه آبادان کارهای زمین مانده زیادی دارد، افزود: این شهرستان ظرفیت‌های فراوانی از جمله سه نماینده در مجلس، پالایشگاه و منطقه آزاد دارد و باید از این ظرفیت ها در راستای خدمت به مردم استفاده بهینه کرد.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز