تهران ۱.۷۳° كمينه ۱.۵۱°  بیشینه ۲.۷۹°
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲

مدیر عامل استقلال به امارات سفر می کند

مدیرعامل باشگاه استقلال در جریان سفر خود با باشگاه شباب الاهلی و البته گابریل پین مذاکره خواهد کرد.
کد خبر: ۵۵۹۹۹

مدیر عامل استقلال به امارات سفر می کند

علی فتح‌الله‌زاده از مدتی قبل به دنبال فراهم کردن مقدمات سفری به کشور امارات بود تا با دو طلبکار باشگاهاستقلال به تفاهم برسد. حالا با اعلام مومنی عضو هیات مدیره استقلال قرار است این سفر امروز انجام شود و فتح‌الله‌زاده در جریان سفر خود با باشگاه شباب الاهلی و البته گابریل پین مذاکره کند.

اولین قرار مدیرعامل استقلال با گابریل پین مربی ایتالیایی سابق استقلال است که یکی از عوامل بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه محسوب می‌شود. پین از سال گذشته از استقلال طلب دارد و به همین خاطر به فیفا شکایت کرده و پنجره را بسته است. حالا فتح‌الله‌زاده قصد دارد در جریان سفر به امارات بخشی از پول پین را پرداخت کند و البته با او برای پرداخت مابقی پول به صورت اقساطی به توافق برسد.

همچنین مدیرعامل استقلال قصد دارد با مدیران شباب الاهلی که رابطه خوبی نیز با آنها از گذشته دارد، وارد مذاکره شود. بحث اصلی درباره پول رضایتنامه مهدی قایدی است که استقلال هنوز این پول را به باشگاه اماراتی پرداخت نکرده است. از این رو فتح‌الله‌زاده قصد دارد در دیدار رودررو از مسئولان اماراتی زمان بگیرد و بتواند پول آنها را نیز پرداخت کند.

 
انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز