° كمينه °  بیشینه °
۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۳
کنایه به حق حسام الدین آشنا به زاکانی

قرارداد با چین جای افتخار ندارد، اسمش سرمایه گذاری خارجی هم نیست!

قرارداد با چین جای افتخار ندارد، اسمش سرمایه گذاری خارجی هم نیست!
حسام الدین آشنا به احساس افتخار زاکانی به بستن قرارداد خرید از چین، که از قضا حاشیه ساز نیز شده بود، در یادداشتی در فضای مجازی نوشت: این که ما پول بگذاریم پیش چینی ها که از پول خودمان به خودمان وام بدهند ، جای افتخار ندارد
کد خبر: ۷۷۳۲۵
به گزارش معاصر، حسام الدین آشنا به احساس افتخار زاکانی به بستن قرارداد خرید از چین، که از قضا حاشیه ساز نیز شده بود، در یادداشتی در فضای مجازی نوشت: این که ما پول بگذاریم پیش چینی ها که از پول خودمان به خودمان وام بدهند، جای افتخار ندارد و اسم آن هم سرمایه گذاری خارجی نیست.

حسام الدین آشنا خطاب به زاکانی نوشت: سرمایه گذاری خارجی یعنی این که طرف خارجی پول به کشور ما بیاورد نه این که از پول خودمان به ما وام بدهند.

حسام الدین آشنا به احساس افتخار زاکانی به بستن قرارداد خرید از چین، که از قضا حاشیه ساز نیز شده بود، در یادداشتی در فضای مجازی نوشت: این که ما پول بگذاریم پیش چینی ها که از پول خودمان به خودمان وام بدهند، جای افتخار ندارد و اسم آن هم سرمایه گذاری خارجی نیست.

سرمایه گذاری خارجی یعنی این که طرف خارجی پول به کشور ما بیاورد نه این که از پول خودمان به ما وام بدهند و روی آن هم سود دریافت کنند.

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز