تهران ۲۹.۰۱° كمينه ۲۶.۷۹°  بیشینه ۲۹.۸۴°
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۱
مجلس شورای اسلامی

تاکید ۲۰۰ نماینده فعلی و ادوار مجلس به اجماع کاندیداهای «جبهه انقلاب»

تاکید ۲۰۰ نماینده فعلی و ادوار مجلس به اجماع کاندیداهای «جبهه انقلاب»
در دیدار تعدادی از نمایندگان فعلی و ادوار مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت اجماع نامزدهای جبهه انقلاب، نامه‌ای با امضای ۲۰۰ تن از آنان به محسن رضایی تحویل داده شد.
کد خبر: ۷۷۲۹۰

به گزارش معاصر، متن این نامه به شرح زیر است:

«بعد از شهادت رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی و سایر شهدای خدمت، کشور ما شاهد رخدادی بزرگ و حماسه‌ای عظیم در قدردانی از خدمات صادقانه بود و این سرمایه اجتماعی عظیم و مهمی است که می تواند در صورت پاسداشت، منجر به تحول در کشور گردد.

بر سیاست‌مداران و مدیران و بزرگان جامعه است تا جهت بستر سازی برای ایجاد تحول و نیل به قله‌های پیشرفت با تجدید نظر در روش‌های قدیمی رقابت و تبلیغات و با درک دقیق تر و بالاتر از تحولات جهانی و منطقه ای تلاش کنند به هم گرایی حداکثری نائل گردد تا دولتی قوی و پیشرو تشکیل گردد و به فرمایش و رهنمود ارزنده رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای مدظله‌العالی مبنی بر خلق حماسه‌ دوم و انتخاب رییس جمهور شایسته نائل شویم.

یک دولت قوی و پیشرو زمانی تشکیل می شود که با همگرایی حداکثری و هم افزایی تجارب و برنامه ها و دانش ها رخ دهد. چنین دولتی نیازمند ترکیب ظرفیت‌ها و در کنار هم بودن واقعی سران سیاسی و احزاب است تا بتوان حتی الامکان از همه دیدگاه‌ها و برنامه ریزی ها و تجارب موجود در کنار هم بهره برد. جهت اثبات صداقت سیاست مداران لازم است تا از سردرگمی مردم جلوگیری شود و نامزدهای محترم با تلاش برای ائتلاف یا اجماع با هدف پیروزی ظرفیت های خود را درکنار همدیگر ببینند و سعی کنند به مردم نشان دهند که راه خدمت صادقانه ادامه دارد و برای همین خدمت صادقانه هم از تکثر و تشتت به نفع وحدت و اجماع حرکت می‌کنند.

بخشی از قوت دولت به این بر می‌گردد که دولت آینده در یک رقابت نزدیک و با آرای اندک قدرت را به دست نگیرد، بلکه قدرت را با حداکثر آرا و با مشارکت خوب به دست آورد و این لازم می آورد تا برخورد مسئولانه تر و صادقانه تر نامزد محترم در نسبت با کل ملت عزیز ایران به چشم آید.

از دیگر الزامات این همدلی و همگرایی این است که تخریب های هواداران محترم که متاسفانه از مدت‌ها قبل آغاز شده است بلافاصله متوقف گردد و تبلیغات، متکی بر توانایی‌ها و ظرفیت‌ها باشد. همگرایی و هم افزایی حداکثری صرفا مربوط به فرایند انتخابات نیست، بلکه باید بعد از انتخابات با دریافت برنامه‌ها و دیدگاه‌ها و مشورت های جناح های مختلف و نمایندگان محترم مجلس و رجال سابق و کنونی ادامه پیدا کند و دولت بداند که برای برنامه ریزی و اجرا، موظف است از همه ظرفیت کشور به شکل تضمین شده‌ای استفاده کند و بهره ببرد.»

انتهای پیام
اشتراک گذاری :
ارسال نظر

آخرین اخبار روز