کد خبر: ۲۸۹۵۳
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۵
روسیه به زودی از پنجمین واکسن کرونای خود رونمایی خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری اخبار معاصر، واکسن "Sputnik-V" و "Sputnik-Lite" طراحی شده توسط مرکز "Gamalia" روسیه همچنین واکسن "Koviwak" طراحی شده توسط مرکز Chumakov، و "Abivac" واکسن کرونا ”طراحی شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های روسیه. 

روسیه به زودی از پنجمین واکسن کرونای خود رونمایی خواهد کرد.

به نوشته  باشگاه خبرنگاران به نقل از الکوثر، آنا پوپووا سرپرست سرویس حفاظت از مصرف کنندگان فدرال روسیه گفت که پنجمین واکسن ملی علیه ویروس کرونا به زودی در روسیه رونمایی می‌شود.

 پوپووا افزود: در فدراسیون روسیه چهار واکسن ملی ثبت شده است و واکسن پنجم در راه است که این امر مانع از شیوع ویروس می‌شود.

در پایان ماه ژوئن، رینات ماکسوتوف رئیس مرکز علمی «ویکتور» هم گفت که مؤسسه او مدارک ثبت واکسن "Abivac Corona-N" را که شامل دو دوز بوده به مقامات مربوطه ارائه کرده است و بعداً اظهار کرد که انتظار می‌رود واکسن جدید علیه ویروس کرونا در ماه اوت ثبت شود.

دروضع کنونی ۴ واکسن در روسیه وجود دارد: واکسن "Sputnik-V" و "Sputnik-Lite" طراحی شده توسط مرکز "Gamalia" روسیه همچنین واکسن "Koviwak" طراحی شده توسط مرکز Chumakov، و "Abivac" واکسن کرونا ”طراحی شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های روسیه.

انتهای پیام
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار