کد خبر: ۵۱۲۲۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۲
طی اطلاعیه‌ای دیگری که توسط آموزش و پرورش شهرستانهای تهران صادر شده، زنگ آخر مدارس نوبت دوم شهرستان‌های استان تهران نیز امروز (دوشنبه ۳۰ آبان) تعطیل خواهد بود.

تعطیلی زنگ آخر مدارس تهران ۴۰ دقیقه قبل از مسابقه ایران و انگلیس

 به نقل از ایسنا، مدارس شیفت عصر تهران امروز دوشنبه ۳۰ آبان، در راستای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران و شادی آفرینی در میان دانش آموزان، ۴۰ دقیقه قبل از شروع بازی، تعطیل می شوند.

 با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال تیم ملی ایران و انگلیس در ساعت۱۶:۳۰ امروز، در راستای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی و شادی آفرینی در میان دانش آموزان و ضرورت تسهیل تماشای این رویداد ورزشی- فرهنگی، مدارس شیفت عصر شهر تهران امروز، ۴۰ دقیقه قبل از شروع بازی، توسط آموزش و پرورش شهر تهران تعطیل اعلام شد.

همچنین طی اطلاعیه‌ای دیگری که توسط آموزش و پرورش شهرستانهای تهران صادر شده، زنگ آخر مدارس نوبت دوم شهرستان‌های استان تهران نیز امروز (دوشنبه ۳۰ آبان) تعطیل خواهد بود.

در این اطلاعیه از مدیران مدارس خواسته شده تا مقدمات تعطیلی زنگ آخر نوبت دوم مدارس برای تماشای مسابقه توسط دانش آموزان فراهم و هماهنگی و اطلاع رسانی کامل به اولیاء جهت جابجایی فرزندان از مدرسه به خانه و همچنین هماهنگی کامل با سرویس حمل و نقل مدارس برای انتقال دانش آموزان صورت گیرد.

انتهای پیام
برچسب ها: مدارس ، تهران ، ایران ، انگلیس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار